TÜBİTAK Bilim Ve Proje Fuarı

Milli Eğitim ve TÜBİTAK arasında imzalanan ve TÜBİTAK Bilim ve Toplum Dairesi tarafından yürütülen ”Eğitimde İşbirliği Protokolü” Kapsamında ülkemizde Bilim Kültürünün geliştirilmesine yönelik olarak 4006 TÜBİTAK Bilim Fuarları Destekleme Programları kapsamında Çatalpınar Anadolu İmam Hatip Lisesi Bilim Fuarının açılışını yaptık.
Bilimin ve bilimsel çalışmaların teşvik edildiği ,bilimin günlük hayatla ilişkilendirildiği öğrencilere bilimsel çalışma ve paylaşma konusunda yeni ortam ve olanakların sunulduğu gerçek hayattaki sorunlara çözüm bulunmasında bilimin ve bilimsel çalışmaların öneminin öğrenciler tarafından uygulayarak ve yaşayarak öğrenilmesinin sağlandığı proje sergisindenemeği geçen Öğretmen ve öğrencilerimizi tebrik ediyor ve TÜBİTAK Bilim ve Proje Fuarına halkımızı bekliyoruz.

aaaaa

fuar1

fuar2

Muhtarlarımız ve Encümenlerimizle sabah kahvaltısı

Muhtarlarımız ve Belediye Encümenlerimizle sabah kahvaltısında biraya geldik.Kısa ve uzun vadedeki yatırımlarımız ve projelerimizle ilgili bilgi verdik.Ayrıca bize sürpriz yaparak kahvaltımıza katılan Ak Parti Ordu Mv. Adayımız Sn. Şakir Çoban Beye ve bizi kırmayarak sabah kahvaltısı davetimize icabet eden Muhtarlarımıza ve Belediye Encümeni arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum

kahvaltı 1

Anma Programı

11214030_1608003599446796_7087505796331647994_n

ccccccc

page

17 Mayıs 2015 Pazar günü Merhmum Mustafa Önden Hocamız ve İlçemiz İşadamlarından Hacı Ali Eriş vefatlarının yıldönümleri münasebetiyle Çatalpınar Anadolu Çok Programlı Lisesi bahçesinde yoğun bir katılımla gerçekleştirilen Kuranı Kerim tilaveti ve dualarla anıldı.

07-10 Mayıs 2015 İstanbul Feshane etkinlikleri

ordulular-7-10-mayista-feshaneye-akacak

1111

222211111

ffffddddd

07-10 Mayıs 2015 Tarihleri arasında gerçekleştirilen Ordu Feshane tanıtım günleri etkinliğimiz güzel bir şekilde sona erdi.İstanbuldan ve çevre il ve ilçelerden yoğun katılımın olduğu program dört gün sürdü.”Çatalpınar’ı İstanbula taşıyoruz,tüm Çatalpınarlıları Feshaneye bekliyoruz”sloganıyla yola çıkan ekibimiz ilçemizin yöresel tatlarını ve tarihi değerlerini İstanbul’daki Ordulu hemşehrilerimizle buluşturdu.Standımızı ziyarete gelen ziyaretçilerimiz ilçe resimleri ve artık tarihte kaldı denilebilecek eşyalarla geçmişe yolculuk yapmanın keyfine vardı.
Çatalpınar Belediyesi olarak standımıza gelip bizleri ziyadesiyle onurlandıran tüm hemşehrilerimize çok teşekkür ediyoruz.